Fellne nr 17

Shitet nga: Elbasan 22 Mar 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 17 fellnet jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim