Fellne opel bmw ford

Shitet nga: bujar 14 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet imsher 17-tshe me goma pothuajse te reja per opel i bin poashtu bmw seris3 tipit vjeter me 4 shtrafa si dhe fordit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim