Fellne orgjinal te opelit 205/55/R16

Shitet nga: ---- 15 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me goma te posa vendosura te reja te blera ne eurogoma
Jon 205/55/R16
Jon shume te rujtne dhe shume pak te perdorura
Gomat jon te posavendosura ne fellne dhe jon vere e dimer M+S
AS nuk dridhin e as nuk kan ndonje demtim
Bojn per te gjitha llojet e opelit
Fellnet nuk jon te grithta dhe jon me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim