Fellne orgjinale 17" per VW, Passat, Golf, etj.

Shitet nga: Krenar 17 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17" me goma. Mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim