Fellne orgjinale Vw Golf 5 6 7 Pasat touran Cadyy

Shitet nga: Besi Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16coll orgjinale
Jane per Tiguan Golf 5,6,7 Passat Touran Caddy
Qmimi 220 fiks
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim