Fellne orgjinale per Audi megoma treja

Shitet nga: Besi Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

590 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A8
Goma thuajse te reja 245/45/18
Fellnet asni grrith !
Qmimi 590euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim