Fellne orgjinale per Bmw megoma

Shitet nga: Besi Sot 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne orgjinale per Bmw 3she 5she 7she X1 X3 X5
Goma mesatare Continental 225/50/18
Qmimi 370euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim