Fellne orgjinale per Mercedes

Shitet nga: Besi Sot 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18coll per Mercedes
Orgjinale te firmes Motec
Pa asni grrith
Qmimi 470euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinê
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim