Fellne original BMW R 18

Shitet nga: Bmw 20 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per bmw 18 she

2 tmramta jan te krista nga ana e mbrendshme (1.5cm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim