Fellne origjinal per Opel 17 inqa

Shitet nga: Jakup 05 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   6 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellnet me goma te Opelit, 17 inqa, origjinal GM.

Fellnet jane te importuara nga Zvicra dhe jane ne gjendje shume te mire, nuk jane te grithuna apo demtuara, nuk drithin.

Jane sikurse te reja.
Per te gjitha informata me kontaktoni ne gjdo kohe.

Jakupi 044247973


Çmimi i diskutushem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim