Fellne për Audi

Shitet nga: Labi 18 Pri 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne për Audi jon të reja të sa po ardhura nga Zvicra gumat jon të reja,
Me 4 goma të reja të verës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim