Fellne për Mercedes 16 Fellne për Mercedes 16 coll

Shitet nga: Ejupi 22 Jan 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ALO Fellne për Mercedes 16 coll, të posa ardhura nga Gjermania, me goma të dimrit DONLOP:215/55/16, në gjendje shumë të mira. Çmimi 450 €. Kontakto nr.tel 045 544 003 Viberi :+37745544003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim