Fellne per x5 17 she pa asni gervishje 270 euro..

Shitet nga: shemi 13 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per x5 235.65. 17 she gomat jan te reja prej gjermanis na kon 044488170 ose viber 0037744488170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim