Fellne per Audi 80 B4 e per disa modele te Peuge..

Shitet nga: jetoni 03 Maj 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Audi 80, Audi 80 B4
Gomat jane 205 - 55 - 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim