Fellne per Audi Q7 20 zoll

Shitet nga: Ee 05 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten urgjent fellne per Audi Q7 20 zoll, ne gjendje po thuajse te reja, dhe goma shume te mira. Qmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim