Fellne per Audi megoma

Shitet nga: Besi Sot 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19coll megoma te mira
Audi A4 A5 A6 A7 A8
Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim