Fellne per Audi pasat golf 5

Shitet nga: 044513015 04 Maj 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per Audi 16 cool
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim