Fellne per BMW 19'

Shitet nga: Besfort 11 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma vere me fellne origjinale te BMW gomat shum tmira pak te perdorura per me shum
Kontakto nr 049450419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim