Fellne per BMW M5

Shitet nga: Armend 29 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW M5 18coll me goma te reja ne gjendje shume te mire pa asnje grithë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim