Fellne per BMW model (serie 3, 4, 5, M pack)

Shitet nga: fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne (4) - 18 coll, me goma M+S!
Profili 225/45 R18
Ne gjendje shumë të mirë.
Origjinale te BMW!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim