Fellne per BMW

Shitet nga: Valon 20 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW 530 me foma te reja 18she.
Per me shum informata kontakto: +386 (0)49 580 000 (viber)

Tags: Fellne, BMW, Fellne per BMW 530, 530..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim