Fellne per Bmw me goma 16she

Shitet nga: Agron 21 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
044 408 471 049 450 776 me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim