Fellne per C 2008

Shitet nga: Besim 01 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per C klas 2008 me goma te reja origjinal per C klas 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim