Fellne per Fiat

Shitet nga: Astrit 25 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet per Fiat 15" jane ne gjendje te shkelqyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim