Fellne per Ford 15inch dhe Shrafa extra te felln..

Shitet nga: premtor 17 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet per Ford 15ich ne gjendje shum te mirr nuk dridhin me goma 175 55 15
Çmimi 200e
Kom edhe shrafa extra per fellen te fordit Qmimi 3euro copa

Bojn per : fiest,focus,modeo me 4 bulona
Infor Tel: 045602502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim