Fellne per Golf 3/4

Shitet nga: Binak Morina 26 Mar 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan shume te eruajtne
195\50\15
175\65\14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim