Fellne per Golf 4

Shitet nga: Genc 24 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 4 ose VW Bora gomat jane M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim