Fellne per Golf 4

Shitet nga: egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Golf 4 .. 205/55/16 .. fellnet jan ne gjendje t'shkelqyshme me 4 goma treja t'veres. Ndrrim nuk baj. Ju Faliminderit +37744525122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim