Fellne per Golf 5 dhe 6

Shitet nga: ......... 16 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet mamo ne gjendje shum te mir 4 goma treja tdimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim