Fellne per Golf II dhe Opel Vectra

Shitet nga: Luan 02 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Fellne për Golf II dhe Opel Vectra, Fellnet jane me 4 vrima me gomat e veres të perdorura por munden të përdoren ende shihen edhe në foto me madhësi 205/45/R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim