Fellne per Golf IV

Shitet nga: Llukman 01 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 coll me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim