Fellne per Golf R-16

Shitet nga: Leotrim 04 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne R- 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim