Fellne per Mercedes

Shitet nga: Sami 22 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes me 5 shtrafa jane pake te domtuara po shihen ne foto munde te na kontaktoni edhe me viber +37744869758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim