Fellne per Mercedes Benz 17

Shitet nga: shkelqim 14 Tet 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Mercedes Benz 17 coll shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim