Fellne per Mercedes Benz 17

Shitet nga: shkelqim 15 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Mercedes Benz 17 coll shiten urgjent bashk me Goma tvres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim