Fellne per Mercedes C E S klass megoma

Shitet nga: Besi Sot 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

620 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Mercedes C E S klass
Goma te veres 2x245/35/19 dhe 2x245/40/19
Ne gjendje shum te mir
Mundesi ndrrimi
Qmimi 620 euro
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim