Fellne per Mercedes

Shitet nga: Alban 19 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten ose ndrrohen fellnet per Mercedes guma e veres jon te rujtura shuuumm..#195.65.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim