Fellne per OPEL OPC17' me goma te veres-225-55-R17

Shitet nga: --- 24 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet Opel Opc 17'
Me goma te veres
225-55-17'

QMIMI:210 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim