Fellne per Opel

Shitet nga: fellne 11 Pri 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR. 044455030 - shes fellne per opel me 4 shtrafa me guma te veres - 195 55 15 MUNDSI NDRRIMI ME . TEL.CELULAR
Info Viber: +38649227285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim