Fellne per Opel 15-she me 5 vrima

Shitet nga: Jeton 12 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Opel me 5 vrima me goma vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim