Fellne per Opel Astra Vectra Zafira MUNDESI NDRR..

Shitet nga: Besart 24 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet
Jane per te gjitha llojet e opelit si opel vectra corsa astra meriva etj
Fellnet jane pa asnje grrith
Numer 15
Jane negjendje shume te mire
Te posaardhura nga gjermania
Gjendemi ne Prishtine


MUNDESI NDRRIMI


KONTAKT : 044 974 798 Ose 049 233313
Mund te kontaktoni edhe ne Viber 0037744974798

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim