Fellne per Opel me goma

Shitet nga: Skender 02 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma per Opel.Gomat jane te dimensionit 225-45 x 17.Fellnet jane origjinal te Opelit,si dhe 20 shtrafa orgjinal per fellne. Qmimi 250 me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim