Fellne per Seat

Shitet nga: As 20 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres per Seat numer 195 55 15. Te ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim