Fellne per Vw Bora Golf 4 16'me goma M+S

Shitet nga: --- 24 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per vw bora golf
Jon me goma M+S
205-55-R16'
Qmimi:190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim