Fellne per allfaromeo

Shitet nga: gazmend 04 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Jan 17 me goma jam 5 copa alfa 156-166-etj 044344829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim