Fellne per audi 15

Shitet nga: Arianit 08 Gsh 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi 15 te posaardhura nga gjermanis ne gjendje te mire cmimi i fundit 55 ner to mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim