Fellne per audi 18 she alumin

Shitet nga: esat 18 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

425 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te mira per audi aalumin 18 she qmimi i diskutushum pres bleres serioz na kontaktoni ne kta nr telefoni 044174994 049174994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim