Fellne per audi 80 15coll -87

Shitet nga: arber 24 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's allofellge per Audi 80 nuk Jon te dredhume as te varita as nuk gjujn fellnet Jon 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim