Fellne per audi 80,80b4

Shitet nga: nazmi 15 Shk 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15she per audi 80 dhe 80 b4 me goma te veres,jan shum te rujtne,me 4 vrima,pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim