Fellne per audi a3 golf 4 bora.etj. 15 coll

Shitet nga: Nexhat 14 Tet 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te rujtne shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim